Skip to main content

logo hetnestkastje liggend witteletters

Schietstraat 16 8900 Dikkebus Mail ons 057 20 30 13

Gepost op

Koekoek, nieuwsbrief 4

nieuwsbrief

Beste ouders, leerlingen, vrienden,

Welkom bij de vierde nieuwsbrief! Het is altijd fijn om met jullie te delen wat er allemaal speelt op onze bruisende basisschool. Terwijl de winter langzaam plaatsmaakt voor de belofte van de lente, kijken we terug op een maand vol leerzame avonturen en vooruit naar wat de komende weken ons zullen brengen.

Onze leerlingen hebben niet alleen hun kennis vergroot, maar ook hun creativiteit laten bloeien. Met enthousiasme hebben ze deelgenomen aan verschillende projecten en activiteiten die niet alleen het brein, maar ook het hart aanspreken.

Zo heeft de werkgroep ‘gezondheid’ een geslaagd gezond ontbijt achter de rug. We hadden ons maandpunt in verband met sociale vaardigheden. De ‘leesclub’ organiseerde de gedichtenweek. We sensibiliseren onze leerlingen om hun fluojas te dragen. En vandaag verzorgt de leerlingenraad het carnavalsfeest.

Ik ben heel trots op de inzet en toewijding die ze tonen in hun leerproces.

Blijf op de hoogte van de komende evenementen en andere belangrijke informatie.

Bedankt voor jullie voortdurende steun en betrokkenheid bij het onderwijs van jullie kinderen.

Met warme groeten,

juf Kathy